آزمایشگاه حامیران

02163511

بازرسی کالا
بازرسی کالا
آزمایشگاه شیمی

صنایع مختلف بسته به حساسیت حیطه کاری، نیاز به بازرسی مداوم جهت حفظ خواص شیمیایی و مکانیکی دارد، کارشناسان مجرب آزمایشگاه متالورژی حامی صنعت با دارا بودن تجهیزات آزمایشگاهی پرتابل اعم از دستگاه آنالیز شیمیایی، دستگاه سختی سنجی، رپلیکا و انواع تست­های غیر مخرب جهت بازرسی میتوانند در محل پروژه حاضر شوند و آزمون­های مورد نیاز شما صنعتگران را با استفاده از استانداردهای بین­الملی انجام دهند.

بازرسی به وسیله تست­های غیر مخرب (NDT)

NDT در مهندسی برای افزایش کیفیت و ایمنی استفاده می­شود. آزمایشگاه اندیشه بنیان حامی صنعت آزمون­های اولتراسونیک (UT)، تست ذرات مغناطیسی(MPT)، تست نفوذ مایعات نافذ(PT)، بازرسی چشمی (VT)  ارائه میدهد.

آزمون­های غیر مخرب برای کنترل کیفیت در طول ساخت و یازرسی در حین کار مواد بسیار مهم است از جمله ترک یابی و عیب­­های متریالی و ساخت . جوشکاری و غیره.

آزمون کوانتومتری پرتابل

این آزمون برای بدست آوردن درصد عناصر شیمیایی بدون تخریب در محل پروژه انجام می­شود، دستگاه آنالیز پرتابل آزمایشگاه حامی صنعت قابلیت اندازه گیری تمام عناصر را از جمله کربن و در اکثر پایه­های آلیاژِ دارد که این امکان را دارد همانند دستگاه­های ثابت ولی در محل پروژه نتیجه دقیق را گزارش دهد.

آزمون رپلیکا

متالوگرافی پرتابل در محل پروژه این امکان را به شما میدهد که در کمترین زمان و با کمترین تخریب ریز ساختار قطعات ساخته شده به کار برده شده در محل پروژه را متوجه شوید.

آزمون سختی سنجی پرتابل

این دستگاه عدد سختی را بدون تخریب قطعه به شما گزارش میدهد

پیمایش به بالا